Proč si zamilovat hru zvanou laser game

Lasergame praha 9 Lazerfunpraha je velmi oblíbenou aktivitou, která se v posledních letech dostává stále více do povědomí lidí. Jedná se aktivitu, kterou si zamilovali nejenom mladí, ale rádi si jí pro zábavu zahrají i dospělí. Tato hra probíhá ve speciálně upraveném prostředí arény. Jako kulisu vám jsou do pozadí často pouštěny nejrůznější zvukové stopy. Jedná se o zcela bezpečnou aktivitu, která vám rozhodně nezpůsobí modřiny nebo barevné fleky při zásahu, stejně jako tomu je u paintballu.
 
DSC_0193

  1. Správné vybavení

Proč si spoustu lidí oblíbilo právě tuto hru? Díky ní totiž máte možnost cítit se jako opravdový bojovník v bitvě. Dostanete k zapůjčení speciální laserovou pistoli a vestu, která vám bude počítat zásahy, které jste obdrželi od soupeře. Tato hra je určená i pro větší početní skupiny, takže je například skvělou variantou pro teambuilding.
 

  1. Aréna

Ať už prostředí nebo velikost, to vše dělá z této hry něco nezapomenutelného. Právě zde totiž poznáte, co to znamená mít opravdu požitek ze hry. Ideální jsou právě ty arény, kdy jejich prostorové uspořádání vybízí k plánování nejrůznějších taktik. Nemůže se vám tedy stát, že byste se začali nudit i při opakovaných hrách.
 

  1. Časový interval

Jedná se o hru, která je přímo přeplněná napětím, akcí a zábavou. Hra trvá většinou kolem 15 minut a i za tak krátkou dobu se dokážou hráči pěkně propotit. Po celou dobu hry je totiž potřeba, aby hráč neztrácel koncentraci a v případě potřeby se mohl velmi rychle přemístit na bezpečnější místo. V této hře budete mít zkrátka jistotu, že ani chvilku nepostojíte.
DSC_0204
 

  1. Teambuilding

Pokud urputně přemýšlíte, kde letos uspořádat teambuilding. Je právě laser game aréna tou správnou volbou. Jedná se neotřelou aktivitu, která bude bavit každého. Zapomeňte tedy na tradiční alkoholový dýchánek, ze kterého si odnesete tak akorát pořádnou kocovinu.