Na vaší ruce den, co den


Všichni si budou pamatovat, jak to slušelo nevěstě. Všichni si budou pamatovat, jak se dobře bavili a jak skvěle hrála kapela. Všichni si budou pamatovat, jaký měli výborný oběd a báječný svatební dort. Nikdo si však nebude pamatovat, jak přesně vypadaly vaše snubní prstýnky.

prstýnky
Tento šperk je jen pro vás dva a bude symbolem vašeho svazku. Bude vám váš svatební den připomínat i za mnoho let, až si nikdo nebude moci vzpomenout, jaké šaty měla nevěsta, jak hrála kapela, nebo jak chutnal svatební dort. Po mnoha letech to bude právě jen snubní prsten a fotografie v albu, které připomenou váš významný den. Den, kdy jste se rozhodli vykročit na společnou cestu manželstvím a přijali jste jedno příjmení. I po mnoha letech se zadíváte na snubní prsten na vaší levé ruce a připomene vám hodnotu vašeho společného svazku. Vybírejte s největší pečlivostí. Svatební šaty vrátíte, dobré jídlo a pití se rychle sní a vypije, avšak šperk zůstane.
 
Módní trendy v kolekci šperků
 
I šperky a jejich zpracování podléhá módním trendům. V kurzu stále zůstává klasické žluté zlato a jednoduché zpracování prstenů, avšak ke slovu se dostává se stejnou oblibou i zlato bílé a v posledních letech i zlato červené. Úžasně pak vypadají kombinace například žlutého a bílého zlata, nebo červeného a bílého zlata. Stále oblíbenější jsou i varianty snubních prstenů, které nevypadají zcela identicky. Ve variantě pro muže mají jednoduché provedení a ve variantě pro ženu jsou doplněny a ozdobeny několika kameny podle vašeho výběru.

láska
 
Výhoda ručního zpracování šperků
 
Velkou výhodou je, pokud jsou vámi vybrané šperky ručně zpracovány. V takovém případě máte možnost nejrůznějších změn a úprav. Vámi zvolený model tím získá požadovanou originalitu, a především se přesně potká s vaší představou a vaším vkusem.