Kompletní servis


Jestliže jste uvažovali o koupi vlastního lešení, abyste se lépe dostaly do špatně přístupných míst vašeho domu, ale zdálo se vám vše drahé, tak už nemusíte. Naše rodinná firma vám nabízí výhodný a rychlý pronájem lešení, které vám samozřejmě také můžeme dovézt přímo až k vám a sestavíme ho naši profesionálně proškolení zaměstnanci, takže bude naprosto zaručená bezpečnost práce. Možné je zapůjčit si ho i na delší období, což je jistě výhodné, pokud plánujete rozsáhlejší stavbu, která se bude táhnout i několik měsíců.

stará budova

Stačí si objednat naše služby na přesné datum a my se o vše postaráme, díky násobenosti našeho skladu není problém splnit i náročnější objednávky.
Poté co nás oslovíte, vypracujeme zdarma cenovou nabídku, která odpovídá vašim požadavkům, zajistíme vám vše, co vám umožní pracovat bezpečně ve výškách. Zvolte osvědčenou společnost, která má v tomto odvětví služeb dlouholeté zkušenosti a vzhledem k rodinné povaze naší firmy se snažíme svým zákazníkům vycházet co nejvíce vstříc, aby se na nás pokaždé obraceli s důvěrou a vědomím, že dokážeme splnit všechny požadavky včas a za příjemné ceny.

rekonstrukce

Mimo pronájmu lešení se na nás můžete obrátit také kvůli dalším náležitostem ohledně stavby, jako je například vytvoření odborné projektové dokumentaci či posudků statika. Máte tedy u nás kompletní servis a ke starostem ohledně stavby či rekonstrukci si nemusíte lámat hlavu se sháněním dalších odborníků, vše u nás naleznete na jednom místě. Nebudete litovat, že jste si vybrali naši firmu, lešení, které zapůjčujeme je kvalitní, a pohodlně se na něm pracuje a pohybuje, máte tedy kolem sebe při práci více manipulačního prostoru.